GoNutrition Organic coconut oil 460ml

GoNutrition

GNT-029

BIO Panenský kokosový olej je vysoce kvalitní kokosový olej vyrobený pouze z organických kokosových ořechů

Více informací

Upozornění: Poslední kus skladem!

199,50 Kč

-50%

399,00 Kč

Více informací

GoNutrition Organický kokosový olej

"Zdravý olej na vaření"


Bohatý na MCT oleje a kys.laurovou

Bez cholesterolu a trans mastných kyselin

Ideální na vaření


Co to je Organický Panenský kokosový olej?

BIO Panenský kokosový olej je vysoce kvalitní kokosový olej vyrobený pouze z organických kokosových ořechů. Kokosový olej je bohatý na zdravé triglyceridy se středně dlouhým řetězcem a MCT, stejně tak je bohatý na kyselinu laurovou, která má řadu příznivých účinků na zdraví od zvýšení energie, zlepšení zdraví srdce a zlepšení schopnosti hubnutí z tuků. Náš Kokosový olej je bez cholesterolu a trans mastných kyselin, a je ideální pro vaření.

Jak mám používat kokosový olej?

Organický panenský kokosový olej je považován za jeden z nejzdravějších druhů olejů. Je extrémně tepelně stálý, což znamená, že se zahřívíním nerozpadá a nedegraduje, na rozdíl od nenasycených mastných kyselin, jako jsou například rostlinné oleje nebo olivový olej. Díky tomu je ideální pro pečení, smažení, smažení nebo přidávání do potravin pro svoje aroma a chuť. Kokosový olej můžete také použit do vašeho koktejlu.

Jaké jsou přínosy pro zdraví u Organického Panenského kokosového oleje?

Kokosový olej byl spojen s řadou zdraví prospěšných výhod. Může pomoci podpořit zdravé srdce a může zlepšit kognitivní funkce. Studie ukázaly, že kokosový olej, který má vysoký obsah triglyceridů se středně dlouhým řetězcem (MCT), podporujé spalování tuků pokud se jím nahradí kalorie z některých potravin. Dále kokosový olej může podporovat imunitní funkce, protože má vysoký obsah kyseliny laurové konkrétní MCT, u které bylo prokázáno, že má antivirový a protiplísňový účinek.

Jak se vyrábí Organický Panenský kokosový olej?

Kokosy používané do našeho Panenského kokosového oleje jsou ze 100% organické a byly získány z ekologicky pěstovaných palem na Srí Lance. Kokosy jsou za studena lisovány, a olej je extrahován aniž by došlo k poškození struktury oleje. Díky tomuto šetrnému zpracování je hotový olej zcela bez škodlivých trans-mastných kyselin a cholesterolu. BIO Panenský kokosový olej je držitelem Soil Association a držitelem certifikace EU pro svůj ekologickou status. Samozřejmostí je free GMO (bez genetické modifikace), bez hydrogenování, bělení, rafinovaní nebo dezodorizovaní (dodávání vůní).

Jak se kokosový olej využívá u sportovců?

Kokosový olej se skládá převážně ze středně dlouhých řetězců triglyceridů (MCTS). narozdíl od jiných tuků MCT oleje se absorbují neporušené, jsou transportovány přímo do jater, kde jsou okamžitě k dispozici jako zdroj energie pro celé tělo. MCT oleje jsou metabolizovány ještě dříve  než sacharidy, i než ostatní tuk a proto je mnoho sportovců začalo používat jako kvalitní zdroj energie po tréninku. MCT oleje mají ještě jednu skvělou vlastnost, a to tu, že se neukládájí v těle jako tuk.

Nutriční hodnoty Kokosového oleje

Typické hodnoty ve 100 g:

Energie (kJ): 3760 / 900 (kcal)
Tuk (g): 100
z toho nasycené mastné kyseliny (g) : 0
z nichž monounsaturates : 0
polynenasycených mastných kyselin, z nichž : 0
Sacharidy: Nic
Protein: Nic
- Kaprylová C8: 7,4 g
- Kaprinové C10: 6,2 g
- Laurová C12: 49,3 g
- Myristová C14: 18,9 g
- Palmitová C16: 8,1 g
- Stearová C18: 3,0 g
- Kyselina olejová: 5,9 g
- Kyselina linolová: 1,2 g
Z toho cukry: Nic
Salt: Nic

Složení
100% BIO Panenský kokosový olej.

"Od původních zakladatelů MyProtein"


Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

3 dalších produktů ve stejné kategorii: