LifeLike Mandlový loupaný krém 300g

LifeLike

LFL-006-300-NAT

Krém z naturálních loupaných mandlí od Českého prémiového výrobce LifeLike

Více informací

219,00 Kč

Více informací

Life Like Mandlový loupaný krémMandlové máslo mě skvělou chuť a je zdravým přírodním zdrojem bílkovin, sacharidů a tuků. Mandlové máslo je ideální pro aktivní lidi, protože je dobrým zdrojem bílkovin a je velmi bohaté na kalorie, což umožňuje nahradit jakoukoliv vysoce kalorickou stravu.

Mandle použité v mandlovém másle jsou loupané, bez slupky. Absolutně nic jiného se do mandlového másla nepřidává, takže zůstává přirozenou a zdravou volbou.

Mandle nejen že obsahují skvělý profil mononenasýtených mastných kyselin, které jsou pro tělo ideálním zdrojem energie, ale i docela dobrý obsah proteinů a zejména množství vitamínu E a vlákniny. Vyzkoušejte jiný standard mlsání a otestuje si, že se budete cítit úplně jinak po loupaných mandlích v porovnání s klasickými sladkostmi.Mandlový krém vyrábíme čerstvý přímo v České republice na základě vlastní receptury tak, aby jste se mohli spolehnout na bezchybný produkt. Nic neskrýváme a proto naše másla děláme z nejvyšší třídy a kvality ořechů.100% bez palmového oleje, emulgátorů a konzervantů

100% přírodní složení bez přidaného

Lifelike GMO free

Složení mandlového krému:

100% Mandle loupané

Nutriční hodnoty mandlového krému na 100 g:

Energetická hodnota 2699 kJ / 645 kcal
Bílkoviny 25,5 g
Sacharidy 6,5 g
z toho cukry : 4g
Tuky 55,8 g z toho nasycené 4,4 g
Vláknina 12,2 g

Usazenina oleje na povrchu je přirozený jev , stačí promíchat. Výrobek může obsahovat stopové množství arašídů a ostatních skořápkových plodů.

Příslušenství

4 dalších produktů ve stejné kategorii: