GoNutrition Kešu máslo 1000g

GoNutrition

GNT-016-SM

Kešu máslo je ze 100% přírodních pražených kešu ořechů, které jsou skvělým zdrojem zdravých tuků a bílkovin. Cashew butter je bez přidané soli, cukru a oleje

Více informací

489,00 Kč

Více informací

GoNutrition Kešu máslo

"100% máslo z Kešu ořechů"


 Vyrobeno ze 100% z naturálních kešu ořechů
 Přirozený zdroj bílkovin
 Bez přídavku soli, cukru a oleje


Kešu Máslo od GoNutrition® je ze 100% vyrobeno z přírodních kešu ořechů, které jsou prvně opečené a následně se namelou na hladkou texturu. Kešu ořechy jsou jedním z nejvýživnějších zdravých potravin neboť obsahují mnoho bílkovin, zdravých tuků, vitamínů, minerálů a vlákniny. Naše Kešu máslo je 100% bez přidané soli, cukru a oleje. Je také ideální pro ty, kteří se drží paleo stravy.

Co je to kešu máslo?

GoNutrition® Kešu Máslo je vynikající máslo vyrobené pouze z kešu oříšků, nic nepřidáváme ani neubíráme. Kešu ořechy jsou prvně jednoduše opraženy a následně pomleté, aby vznikla mazlavá hladká konzistence. V každých 100g Kešu Másla je více než 20g bílkovin a více než 4g vlákniny obsahuje však také zdravé mono a polynenasycených tuky a důležité vitamíny a minerály.

Kdo by měl Kešu máslo používat?

Máslo z kešu ořechů si můžete vychutnat jako zdravou součást vyší stravy, bez ohledu na své tréninkového cíle. Ideální je zejména pro lidi preferující "čistý životní styl", bez náhražek stravy, pro vyznavače paleo stravy. Kešu Máslo je plné energie ze zdravých tuků a sacharidů a poskytuje také 20% bílkovin. S téměř 600 kaloriemi na 100 gramů by mělo být vška používáno s rozvahou, zejmána tehdy, chcete-li snížit svoji váhu a spolovat uložené tuky. Je ideální pro ty sportovce, kteří chtějí získat svalovou hmotu, velikost a sílu. Vysoká hladina mono a polynenasycených mastných kyselin, znamená, že kešu máslo má kladný dopad na zdraví Vašeho srdce, zdravou hladinu cholesterolu, a je skvělou alternativou k nezdravým sladkostem. Kešu Máslo je díky svému složení také vhodné pro vegetariány a vegany.

Jaký má Kešu Máslo prospěch na můj trénink?

Kešu Máslo můžete například použít jako palivo pro váš trénink kvůli jeho přirozeně vysokému množství energie. Příjem dostatečného množství zdravých kalorií je zásadním parametrem pro objemovou přípravu. Naše másla: kešu, mandlové i burákové se tak jeví jako zcela ideální potravinou v tomto období. Zapomněli jsme Vám říct že spolu s kešu máslem dostanete do těla také více než 40% denní dávky železa, zinku a hořčíku a to již ve 100g. Naturální Kešu ořechy a tím pádem i naše Kešu Máslo podporují funkci svalů, správnou syntézu bílkovin a snižují tělesnou únavu: to všechno může podpořit vaše tréninkové cíle.

Jak bych měl použít Kešu máslo?

Kešu Máslo je velmi univerzální jídlo. Můžete jej jíst přímo z vaničky, stejně tak z něj ale můžete vařit, nebo si jej namazat třeba na rozpečený toast, či si jej natřít na Proteinové palačinky. Někteří sportovci si kešu máslo přidávají do svého potréninkového koktejlu. Fantazii se v tomto ohledu meze nekladou.

Složení a nutriční hodnoty Kešu másla:

Hodnoty ve 100g

Energie: 2604 kJ
Energie: 599 kcal
Tuky: 51,26 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 10,2 g
Sacharidy: 18,9 g
z toho cukr: 5,6 g
Vláknina: 4,3 g
Bílkoviny: 20,6 g
Sůl: 0,0 g

Fosfor: 510mg (73% DDD)
Hořčík: 250 mg (67% DDD)
Železo: 6.2mg (44% DDD)
Zinek: 5.7mg (57% DDD)
Měď: 2,0 mg (200% DDD)

DDD = doporučená denní dávka

Složení
100% pražené kešu oříšky.

Alergeny: kešu ořechy

"Od původních zakladatelů MyProtein"

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

4 dalších produktů ve stejné kategorii: