GoNutrition Pro Crunch bar

GoNutrition

Proteinové tyčinky Pro Crunch bar od Anglického výrobce GoNutrition ve stylu Snickers tyčinek

Více informací

64,00 Kč

Více informací

GoNutrition Pro Crunch bar

GoNutrition Pro Crunch bar - křupavé proteinové tyčinky ve stylu Snickers

"Nejlepší proteinové tyčinky ve Velké Británii"

  • Konzumujte v jakýkoli denní čas, jako vysoce proteinovou svačinu
  • Pro-Crunch tyčinky jsou skvělé před, během, nebo po tréninku, nebo když jste na cestách.
  • 20 g prémiových bílkoviny v tyčince
  • Méně než 2g cukru

Co jsou Pro-Crunch Bars?

Pro-Crunch bar jsou nejlépe chutnající tyčinky s vysokým obsahem bílkovin ve Velké Británii. Vývoj těchto tyčinek nám trval více než 12 měsíců, výsledkem je tyčinka s vysokým obsahem bílkovin a dokonalou chutí. Vše není ale o chuti, Pro-Crunch se může pochlubit také velice působivými nutričními hodnotami. S více než 20 g prémiových bílkovin a méně než 2 g cukru vás tyčinka přesvědčí o tom, že je tím nejlepším pro vaše ústa, bez nutnosti odepírat si něco sladkého. To vše dělá Pro-Crunch tyčinky perfektním partnerem všech sportovců.

Jak chutná Pro-Crunch Bars?

Oproti jiným tyčinkám z minulosti jsou dobře žvýkatelné a velice chutné. Tolik si věříme, že jsou to naše nejlepší tyčinky na trhu. S měkkým, vláčným středem mají nezaměnitelnou křupavou strukturu a jsou zjemněny v sladkým karamelem, ještě před tím, než jsou pokryty luxusní mléčnou čokoládou. Je to způsob, jak uspokojit i ty nejnáročnější chutě.

Co obsahují Pro-Crunch Bars?

Díky výsledkům z 12 měsíčního výzkumu a vývoje si můžete být jisti, že každá tyčinka dosahuje té nejvyšší kvality. Balení obsahuje přes 20g bílkovin pocházející z prvotřídních zdrojů. Mléčný protein poskytuje jemný, hladký pocit v ústech, zatímco přidání proteinových křupinek tomu dodává křupavou strukturu. Díky tomu, že obsahují méně než 2g cukru v tyčince a méně než 250 kalorií, vám doplní bílkoviny do těla kdykoliv během dne. Neobsahují palmový olej a další látky, které se objevují v tyčinkách s nižší kvalitou.

Jak mohou Pro-Crunch Bars podporovat mé cíle?

Podporují růst, regeneraci a obnovu svalové hmoty. Jsou ideální volbou pro každého, kdo chce ve své stravě nahradit nezdravé pochutiny. Mohou být použity před tréninkem nebo po tréninku, aby vám pomohly při cvičení a zotavení, a také jako chutné občerstvení kdykoliv během dne. Když máte hlad, tuhle tyčinku si můžete rozbalit v tělocvičně a dostanete do těla vše potřebné a pocit zasycení.
Složení: Maltitol mléčný čokoládový nátěr (31%) (sladidlo Maltitol, kakaové máslo, celý mléčný prášek, kakaová hmota, emulgátor [SoyLecithin], přírodní vanilková chuť), sladidlo maltitol, mléčný protein, hydrolyzát kolagenu, Výtažek z ječmenného sladu (gluten, sůl), zvlhčovadla (glycerol, sorbitol), voda, tuk, sojový proteinový izolát, kondenzované mléko, kakaový prášek, ochucovadlo, přírodní aroma, emulgátor mono a diglyceridy mastných kyselin.Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: