GoNutrition ModCarb 1000g

GoNutrition

GNT-061-1-UNF

Sportovní směs 5 super zdrojů uhlohydrátů z obilnin: ovesných otrub, organické quinoi, amarantu, bio pohanky a bio jáhel

Více informací


Upozorněte me, až bude dostupný

449,40 Kč

-40%

749,00 Kč

Více informací

GoNutrition ModCARB

"Směs 5 super zdrojů uhlohydrátů z obilnin"


 Směs vytvořena z pěti druhů zrn

 Skvělý zdroj vlákniny

 Postupné uvolňování energie


ModCARB je směs z ovesných otrub, Organické Quinoi, Organického Amarantu, BIO pohanky a Organických jáhel. Tato směs super zrn je zdrojem komplexních sacharidů s pomalým uvolňováním, bílkovin, vlákniny, vitamínů, minerálů a esenciálních mastných kyselin.

Co přesně je ModCARB?

ModCARB je bezlepková směs super zrn, vyrobená z ovesných otrub, Organické Quinoi, Organického Amarantu, BIO pohanky a Organických jáhel. Je ve formě světle hnědého prášku, který je zdrojem komplexních sacharidů s pomalým uvolňováním, bílkovin, vlákniny, vitamínů, minerálů a esenciálních mastných kyselin. ModCARB je výsledkem patentované technologie Trim, což je proces vyvinutý v průběhu tří let usilující o zlepšení biologické dostupnosti a nutričních výhod celých zrn, přičemž vytváří hladkou strukturu s pocitem jako při konzumaci mléčných koktejlů. Proces Trim umožňuje zvýšení účinnosti energeticky funkčních složek ModCARB, jako jsou bílkoviny, beta-glukan a aminokyseliny v sypké, snadno směsitelné struktuře. ModCARB poskytuje trvalé uvolňování energie, což napomáhá udržovat stabilní hladinu glukózy v krvi.

Co je obsaženo v ModCARB?

Ovesné otruby
Při zpracovávání ovse je nejprve odstraněna vnější slupka, přičemž vzniká "krupice". Vnější vrstva krup obsahuje otruby, proto název "ovesné otruby". Ovesné otruby jsou přírodním zdrojem rozpustné vlákniny a beta-glukanů a bylo u nich prokázáno, že snižují hladinu cholesterolu v krvi.

Organická Quinoa
Quinoa je populární zrno s nízkým glykemickým indexem, které je zdrojem bílkovin, esenciálních aminokyselin a vlákniny spolu s vitamíny skupiny B, vitaminem E, vápníkem a hořčíkem.

Organický Amarant
Amarant je zdrojem železa, vápníku a polynenasycených tuků. Pochází ze Střední Ameriky, Amarant byl tradičně používán jako hlavní součást stravy aztécké kultury.

Organická Pohanka
Pohanka je fantastický zdroj bílkovin, minerálů a antioxidantů. Není to žádný druh pšenice, takže je ideální pro bezlepkovou dietu. Pohanka má také pozitivní účinky na  schopnost snižovat hladinu krevních lipidů a cholesterolu.

Organické Jáhly
Jáhly (Proso) pochází z Asie a Afriky, jsou bez lepku a zrna jsou bohaté na vlákninu a minerály.

Pro koho je ModCARB určený?

ModCARB je vhodný absolutně pro každého, kdo hledá zdravý zdroj sacharidů bez lepku a s nízkým glykemickým indexem. Můžete ho konzumovat společně s proteinovým koktejlem, nebo jen tak sám o sobě. ModCARB poskytuje rovnoměrné uvolňování energie, díky tomu, že jsou karbohydráty členěné, takže je zvláště užitečný pro jednotlivce, kteří potřebují být nasyceni po delší dobu.

Doporučené užívání ModCARBu

Přidejte jednu odměrku ModCarb (cca 30g) do 300 ml vody v shakeru a protřepejte. Konzumujte ihned. Můžete případně kombinovat s mlékem pro zlepšení chuti a zvýšení příjmu kalorií. ModCarb můžete také přidat do vašeho proteinového koktejlu.

Doporučujeme 1-3 porce za den, v závislosti na vašich požadavcích.

Složení ModCARB

Typické hodnoty ve 100g:

energie: 1623 kJ / 388 kcal
Tuky : 6,3g
Sacharidy: 66,6 g
Dietní Vláknina: 22,7 g
sůl: 0,1g

Ovesné otruby, Organic Quinoa, Organic Amarant, Organic Pohanka, Organic Proso.

ALERGEN: oves

"Od původních zakladatelů MyProtein"

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: