Snížená cena!

Allmax MuscleMaxx Gainer 5,5kg

Allmax nutrition

MuscleMaxx Mass Gainer je sacharidový nápoj s pořádnou porcí kalorií. MassGainer obhasuje také amainokyselin, kreatin, glutamin a esenciální BCAA. Budujte kvalitní hmotu z prémiových surovin.

Více informací

Tento produkt již není skladem


Upozorněte me, až bude dostupný

1 359,00 Kč

1 359,00 Kč

Více informací

Allmax MuscleMaxx™ Mass Gainer - Americký sacharidový koktejl

MuscleMaxx Mass gainer od Allmax Nutrition | Kup od FitnessMuscle.eu

MuscleMaxx Mass gainer od Allmax Nutrition | Kup od FitnessMuscle.eu

  • Poháněný MAXXPRO Blend Proteinem™,

  • Obohacený o Masu Budujících BCAA

  • Bohytý na esenciální aminokyseliny

  • Neuvěřitelná chuť!


MuscleMaxx™ Mass Gainer je tady. S masivní dávkou 1,326 kalorií a 56 g bílkovin v každé dávce, budete přibírat jako nikdy předtím. 4 směsi Vám poskytnou 4 různé druhy proteinů, které byly navrženy k absorpci v různém časovém horizontu, tím poskytnou svalům materiál na dlouhodoby růst. Sacharidy jsou klíčem k rychlému budování svalů. MuscleMaxx™ Mass Gainer poskytuje monstrózních 253g, tří různých druhů sacharidů k doplnění paliva pro Váš růst a pro Vaši výkonnost v posilovně. *


Kreatin je široce považován a podporován jako nejúčinnější vědě známý sportovní doplněk výživy pro budování síly a velikosti svalů. MuscleMaxx ™ zařadil hned dvě formy kreatinu pro rychlejší zvýšení efektu*.

Pro další zlepšení regeneračních schopností a zvýšení svalové proteo-syntézy, MuscleMaxx™ Mass Gainer obsahuje obohacené aminokyseliny, jako je L-glycin, L-glutamin a esenciální BCAA L-leucin, L-valin a L-isoleucin*.

MuscleMaxx™ Mass Gainer je Gainer typu MASS - tedy gainer s pevným poměrem jednoduchých a komplexních uhlohydrátů a poskytující kompletní spektrum výživných látek nutných pro růst svalů.*

 

MuscleMaxx Mass gainer od Allmax Nutrition | Kup od FitnessMuscle.eu

MuscleMaxx Mass gainer od Allmax Nutrition | Kup od FitnessMuscle.eu

- Doplňek stravy. Vhodné pro sportovce -
______________________________________________________________________________________________________

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

"

30 dalších produktů ve stejné kategorii: