MyProtein Impact Whey Protein 2500g

MyProtein

Impact Whey Protein je syrovátkový protein vyroben pouze z prvotřídního syrovátkového koncentrátu s vysokým obsahem bílkovin. Ideální pro tvorbu svalů.

Více informací

799,00 Kč

Více informací

Impact Whey Protein - Kombinace prvotřídních bílkovin

Protein s nejlepšími hodnotami bílkovin kdekoliv v Evropě! Nabízí více než 82 g bílkovin ve 100 g (suchý stav), má nízký obsah tuku a laktózy a je bohatý na vápník. 

Poskytuje Vašemu tělu pohodlné, vysoce kvalitní bílkoviny, které se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty - zajišťuje, že přijmete dostatek bílkovin, které Vaše tělo potřebuje každý den.

Je výborným zdrojem:

  • esenciálních aminokyselin a obsahuje jeden z nejvyšších podílů aminokyselin s rozvětveným řetězcem přirozených bílkovin (BCAA).
  • syrovátkového koncentrátu ze sladkého sýru
  • velké množství nezbytných non-esenciálních aminokyselin

Výhody Impact Whey Protein:

  • nejpopulárnější protein od MyProtein
  • přes 80% bílkovin v jedné dávce
  • excelentní profil aminokyselin
  • ideální pro tvorbu svalů a regeneraci
  • výborná chuť a snadná rozpustnost
  • 4,5g BCAA

Návod k použití

Do 150-250ml vody nebo mléka ve vašem šejkru dejte 1 plnou odměrku 25g, zaštěrchejte a vypijte.  Pijte 2-3 krát denně dle vaši aktuální diety nebo potřeby.

Složení Impact Whey Protein

Nedenaturovaná Syrovátkový bílkoviny Koncentrát *, Cocoa prášek (čokoláda a mocha příchuť),  Aromatizace: Kyselina Citronová ( příchuť meloun, malina & letní ovoce), Malt Extrakt (latte, toffee & banoffee příchutě), Emulgátor (Sojový Lecitin), Sladidla (Sucralose®), Barviva (Quinoline [bananová & meloun příchuť], Sunset Yellow [bananová příchuť], Carmosine [malina] Cochineal Red A [letní ovoce], Green S [meloun], Řepná červená [jahodový krém]). *z mléka

Nutriční informace (jednotlivé příchutě se od sebe mírně liší)

Jedna porce: 25g
Energetická hodnota: 103 Kcal  / 435 kJ
Protein : 21g 
Tuk: 1,9g 
Karbohydraty: 1g 
Sůl: 130mg 

Proteinové frakce jsou následující: 44% Beta laktoglobulin, alfa laktalbumin 17%,  1.5% hovězí sérový albumin, imunoglobulin G 8%, 0.5% Lactoferrin, 26% glykomakropeptidu.

Doplněk stravy se sladidlem.

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: