Cellucor CN3 225g

Cellucor

Kreatin Nitrát - Nová generace Kreatinu . Přímo od tvůrců této inovativní formy známého kreatinu

Více informací

Upozornění: Poslední kus skladem!

463,20 Kč

-20%

579,00 Kč

Více informací

Cellucor CN3 | kupuj na FitnessMuscle.eu

Cellucor CN3

ZESILOVAČ SÍLY A NAPUMPOVÁNÍ

2 v 1 Super Sloučenina ověřená Univerzitní studií: Creatine Nitrate

CREATINE NITRATE: NEZASTAVITELNÁ VAZBA

CN3 je před-tréninkový doplněk obsahující Creatine Nitrate – super sloučeninu vytvořenou vazbou kreatinu s nitrátem. Creatine Nitrate zlepší váš výkon hned dvěma způsoby: kreatin pro sílu a nitrát pro napumpování. V minulosti byste pro tento efekt potřebovali NO suplement a kreatin. Teď dostanete oba v jediné silné složce.

KREATIN MONOHYDRÁT: ZÁKLADNÍ KÁMEN SUPLEMENTŮ

Kreatin monohydrát je už dlouho nedílnou částí sportovní suplementace díky svým positivním účinkům na trénink. Kreatin monohydrát zvyšuje energii a výkon svalů, urychluje regeneraci, táhne do svalů vodu a tím ulehčuje syntézu bílkovin a nakonec zlepšuje schopnost těla budovat čistou svalovou hmotu.

Kreatin monohydrát je jedním z nejvíce klinicky testovaných doplňků stravy v historii sportovní výživy a jeho účinky jsou nepopíratelné. Mnoho výrobců se snažilo vylepšit tuto složku, ale doslova nikomu se nepodařilo naplnit sliby… až doteď.

CN3 ZE VŠECH UHLŮ

  • Podporuje tvorbu energie během intenzivních tréninkůCellucor CN3 | kupuj na FitnessMuscle.eu
  • Pomáhá svalovému růstu
  • Zlepšuje výdrž svalů a maximální sílu
  • Creatine Nitrate podpořen univerzitní studií

 

ŘEKNĚTE ANO PRO „NO“

Nitrát v stravě, nacházející se například v zelené listnaté zelenině, má prokazatelný pozitivní účinek na výkon. Ve vazbě s kreatinem a konzumován ve formě CN3 konvertuje v těle na oxid dusnatý (NO). Vyšší koncentrace NO v těle znamená víc kyslíku přeneseného krví, co zvyšuje výdrž svalů, napumpování a celkový výkon.

UNIVERZITNĚ STUDOVÁN – LEPŠÍ PRO BUDOVÁNÍ SVALŮ

V univerzitní studii prokázal Creatine Nitrate vyšší efektivitu budování svalů v porovnání s placebem. CN3 je vhodný pro muže i ženy hledající doplněk na zvýšení síly, svalové výdrže a budování čisté hmoty.

Cellucor CN3 | kupuj na FitnessMuscle.euUžívání CN3

Nepřesahujte denní doporučený příjem. Užívejte jenom podle instrukcí. Užívejte jednu odměrku rozpuštěnou v 300 ml vody 20-30 minut před tréninkem. Nepřesahujte jednu odměrku denně.

Varování

Tento produkt je vhodný jenom pro zdravé dospělé osoby, starší 18ti let. Neužívejte v těhotenství, nebo pokud kojíte, berete léčiva s obsahem nitrátů proti bolestem na hrudníku nebo na erektilní dysfunkci jako PDE-5 inhibitory. Před užitím se poraďte se svým lékařem pokud: užíváte antidepresiva jako MAOI (inhibitory monoamino oxidázy) nebo SSRI, léky na zředění krve, jiné doplňky stravy a léčiva na předpis, nebo máte podezření, jste léčeni nebo vám byl diagnostikován: problém s krevním tlakem, kardiovaskulární nebo psychologické problémy, srdeční arytmie, mrtvice, poruchy srdce, štítné žlázy, ledvin, jater, problém s močením z důvodu zvětšení prostaty. Neužívejte, pokud se některé z uvedených problémů vyskytují ve vaší rodině. Přestaňte s užíváním dva týdny před operací. V případě nepříznivé reakce na tento produkt okamžitě přestaňte s užíváním a kontaktujte lékaře. Neužívejte, pokud je bezpečnostní uzávěr poškozen nebo chybí. Skladujte na suchém  a chladném místě. Skladujte mimo dosah dětí.


! POZOR !

VŠECHNY TEXTY A BANERY JSOU VÝHRADNÍM MAJETKEM TOHOTO PORTÁLU! NEDOVOLENÉ KOPÍROVÁNÍ JE HODNOCENO JAKO KRÁDEŽ A BUDE PODLE TOHO POSTUPOVÁNO.

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

"

24 dalších produktů ve stejné kategorii: