Snížená cena!

Cellucor C4 Mass 1020g

Cellucor

C4 Mass od Cellucoru - Výbušná předtréninkovka pro budování hmoty. Obsahuje Creacarb™.

Více informací

Upozornění: Poslední kus skladem!

799,20 Kč

-20%

999,00 Kč

Více informací

Cellucor C4 MASS | kupuj na FitnessMuscle.eu

Cellucor C4 MASS

Výbušná předtréninkovka pro budování hmoty. Obsahuje Creacarb™.

ENERGIE PRO TRÉNING A SACHARIDY PRO OBJEM

Pokud to s budováním objemu myslíte vážně, potřebujete energii pro trénink a sacharidy pro růst.
Pokud jste opravdový „hard-gainer“, nebo jen chcete přidat čistou svalovou hmotu k vaší postavě, trénink někdy nestačí. Pro úspěch je absolutně nezbytná strava podporující růst a suplementace pomáhající tělu maximalizovat jeho potenciál.

PROČ SACHARIDY?

Když trénujete proto, aby jste budovali svalovou hmotu, sacharidy jsou NUTNOST. Hrají nezbytnou roli v natankování svalů živinami pro intenzivní trénink a jsou kritické pro obnovu glykogenových zásob po tréninku.

Sacharidy vytvářejí optimální prostředí pro budování svalů zvýšením hladiny inzulinu, co napomáhá přenášet kreatin a esenciální živiny do svalů a podporuje jejich opravu a růst. Rychlé zvýšení inzulinu dosáhnete jen optimální dávkou správných sacharidů.

C4 MASS ZE VŠECH UHLŮCellucor C4 MASS | kupuj na FitnessMuscle.eu

 • Výbušná energie*
 • Intenzivní soustředění*
 • Sacharidový Matrix
 • Lahodné příchutě*
 • Oceňovaný výrobce

VÝBUŠNÁ ENERGIE + PŘIDANÉ SACHARIDY = TRÉNINK PRO RŮST

C4 Mass je dvojitý zásah pro každého kdo chce přidat na objemu. Složení kombinuje vysokoenergetický profil vlajkové lodi Cellucoru C4 a pokročilou patentovanou Creacarb – směs kreatinu a pečlivě zvolených sacharidů.

C4 Mass obsahuje klíčové komponenty pro dlouhodobou energii, mezi které patří přelomová složka TeaCor™. C4 Mass vás tak dostane i přes ty nejtěžší tréninky.

Jak užívat C4 Mass?

Doporučujeme užívat jednu dávku rozpuštěnou v 200ml vody 20 až 30 minut před tréninkem. Po stanovení tolerance můžete přidat před tréninkem ještě jednu odměrku do dalších 200ml vody.

#C4 MASS OTÁZKY A ODPOVĚDI

 • Kolik kofeinu C4 Mass obsahuje?

C4 Mass obsahuje 150mg kofeinu v jedné dávce.

 • Jak se liší od M5 Reloaded 3. generace?

I když M5 Reloaded a C4 Mass oba obsahují složky podporující budování svalové hmoty díky Kreatinu a Sacharidům, C4 Mass obsahuje i složky z naší vlajkové lodě C4, které vám dodají energii a soustředění.

 • Užívám PDE-5 léčiva pro erektilní dysfunkci, proč není na obale varování, aby se neužívali společně s C4 Mass?

Nitráty jsou často součástí léčiv pro muže díky své schopnosti relaxovat stěny krevních cév a zvýšit tak průtok krve. Nitráty zvyšují inhibitory PDE-5, co může někdy vést k náhlému poklesu krevního tlaku. Protože některé z přísad doplňků stravy mohou taky účinkovat jako inhibitory PDE, konzultujte užívání tohoto produktu společně s jinými doplňky stravy či léčivy se svým lékařem.

 • Co způsobuje pocit brnění na kůži po požití C4 Mass?

Produkty z řady C4 obsahují aminokyselinu Beta Alanin, podporující výdrž svalů a často vyvolávající pocit brnění asi 10-20 minut po požití.

 • Může se C4 Mass užívat společně s dalšími produkty Cellucor?

Rozhodně ano, avšak měli byste si dát pozor na užívání nadměrného množství nitrátových složek a produktů obsahujících stimulanty, jako před-tréninkovky a spalovače tuku. Neužívejte najednou víc produktů obsahujících stimulanty, nebo nitrátové složky.

 • Podrobný návod k užívání C4 Mass

Cellucor C4 MASS | kupuj na FitnessMuscle.euNepřesahujte denní doporučený příjem. Užívejte jenom podle instrukcí. Užívejte jednu odměrku rozpuštěnou v 200 ml vody 20-30 minut před tréninkem. Pokud stanovíte svou toleranci a hledáte ještě větší nárůst energie, přidejte ještě jednu odměrku před tréninkem. Nepřesahujte dvě odměrky denně. Neužívejte tento produkt do šesti hodin po požití jiného zdroje kofeinu nebo jiných simulantů. Doporučujeme pít během tréninku dostatek vody nebo jiného nápoje, například Cellucor Alpha Amino® pro udržení hydratace. Beta alanin může způsobovat mírný, neškodný pocit brnění.

Varování

Tento produkt je vhodný jenom pro zdravé dospělé osoby, starší 18ti let. Neužívejte v těhotenství, nebo pokud kojíte, berete léčiva s obsahem nitrátů proti bolestem na hrudníku nebo na erektilní dysfunkci jako PDE-5 inhibitory. Před užitím se poraďte se svým lékařem pokud: užíváte antidepresiva jako MAOI (inhibitory monoamino oxidázy) nebo SSRI, léky na zředění krve, nesteroidní proti-zápalové léky, pseudoefedrin, jiné doplňky stravy a léčiva na předpis, nebo máte podezření, jste léčeni nebo vám byl diagnostikován: problém s krevním tlakem, diabetes, glaukom, úzkost, kardiovaskulární nebo psychologické problémy, srdeční arytmie, mrtvice, poruchy srdce, štítné žlázy, ledvin, jater, problém s močením z důvodu zvětšení prostaty. Tento produkt obsahuje kofein a neměl by být užíván, pokud se snažíte omezit příjem kofeinu nebo v kombinaci s jinými stimulanty, mezi které patří také káva, čaj a jiné doplňky stravy. Přestaňte s užíváním dva týdny před operací. V případě nepříznivé reakce na tento produkt okamžitě přestaňte s užíváním a kontaktujte lékaře. Neužívejte, pokud je bezpečnostní uzávěr poškozen nebo chybí. Skladujte na suchém  a chladném místě. Skladujte mimo dosah dětí.


 

! POZOR !

VŠECHNY TEXTY A BANERY JSOU VÝHRADNÍM MAJETKEM TOHOTO PORTÁLU! NEDOVOLENÉ KOPÍROVÁNÍ JE HODNOCENO JAKO KRÁDEŽ A BUDE PODLE TOHO POSTUPOVÁNO.

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

 Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: