Akce!

MyProtein ExCEED V2 600g

MyProtein

ExCEED je rozšířená směs aminokyselin na podporu produkce výkonu, tvorby energie, zvýšení síly a vytrvalosti. Zlepšuje regeneraci tvorby čisté svaloviny.

Více informací

424,50 Kč

-50%

849,00 Kč

Více informací

MyProtein ExCEED V2 - Moderní směs aminokyselin

ExCEED V2 je více než jen moderní směs aminokyselin na podporu tvorby energie, zvýšení síly a vytrvalosti, posílení procesu obnovy a regenerace a posílení tvorby čisté svaloviny. Vědecky prokázáný poměr 2:1:1 aminokyselin s rozvětveným řetězcem (L-Leucin, L-Isoleucin a L-valin) a přítomnost Beta alaninu, glutaminu a citrulin malátu pomáhají vytvořit pro tkáň optimální prostředí pro budování svalové hmoty a zároveň zvýšení výkonnosti. Podporuje produkci energie, která snížuje výskyt únavy tím, že přiměje toxiny, jako je kyselina mléčná, ExCEED bude tlačit Vaše tréninky za normální hranice a zvyšovat vaši zátěž.

ExCEED V2 může být skvělým nástrojem pro ty, kteří chtějí zhubnout a snížit množství tělesného tuku bez použití stimulantů jako je kofein. Podpora růstu a udržení štíhlé svalové tkáně vám poskytne lepší potenciál spálit tvrdohlavý tělesný tuk a přebytečné kalorie. Exceed v sobě spojuje některé z nejvíce vzrušujících před tréninkových  ingrediencí do jednoho pohodlného a vysoce účinného doplňku.

Klíčové výhody ExCEED V2

  • rozšířená směs aminokyselin na podporu produkce výkonu a čisté svalové hmoty
  • vědecky prokázáný poměr 2:1:+1 poměr BCAA
  • také obsahuje Beta alanin, vitamín B5, glutamin a citrulin malát

Použití a dávkování ExCEED V2

Přidejte 18g Exceedu do 250 ml vody a za stálého míchání (prudce neprotřepávejte) vypijte. Používejte 1-3 krát denně. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme použít 3 krát denně v pravidelných intervalech od sebe. V tréninkový den konzumujte před a po tréninku. Doporučujeme používat po dobu 4 týdnů a pak 2 týdny vysadit.

Složení

Exceed Blend (BCAA 02:01:01, L-glutamin, citrulin malát, Beta alanin), kyselina citronová, sladidlo (sukralóza ® [příchutí volby pouze]), vitamin B5 (kyselinu pantotenovou), barva (Carmoisine [bobule výbuchu pouze příchuť]).

Vzhledem k obsahu beta alanin v Exceedu toto může vést k brnění a pocení pokožky. To je naprosto normální reakce organismu, a není škodlivá. Upozorňujeme, BCAA jsou zcela rozpustné ve vodě, proto tento produkt zcela rozpustíte ve vodě. To nebude mít vliv na kvalitu a výkon tohoto výrobku.

Nutriční informace

Na 18g porce:
Energie (kJ): 280
Energie (kcal): 67
Bílkoviny (g): 16,2
Sacharidy (g): 0,4
z toho cukry (g): 0,1
Tuk (g): Nula
Dietní vláknina (g): Nula
Sodík (g): Nula

Také poskytuje za 18 g:
BCAA (02:01:01) (g): 9,2
Glutamin (g): 3,0
Citrulin Malát (g): 2,3
Beta alanin (g): 1,7
Vitamín B5 (mg): 10,5

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

11 dalších produktů ve stejné kategorii: