Akce!

MyProtein Esenciální aminokyseliny 270tbl

MyProtein

MYP-023-270

Esenciální aminokyseliny ( Essential Amino Acid) obsahují více než 33% Luecinu. Podporují růst svalů a regeneraci a brání rozpadu svalové tkáně.

Více informací

563,40 Kč

-40%

939,00 Kč

Více informací

MyProtein Esenciální Aminokyseliny - Více než 33% Leucinu

Esenciální aminokyseliny (EAA) jsou nezbytné k vytvoření nové tkáně a pomáhají s buněčnými renovacemi, které se dějí pokaždé, když se svaly zotavují. Dodáváním správného množství EAA v dietě napomůže sportovcům zlepšit si vzhled jejich postavy, a také se rychleji zotavit po výkonu. Hlavní esenciální aminokyseliny, které tělo potřebuje jsou: L-Leucin, L-Isoleucin, L-valin, L-lysin, L-fenylalanin, threonin-L, L-histidin, L-methionin, L- tryptofan. Tyto všechny lze nalézt v malém množství v běžných potravinách.

Esenciální aminokyseliny jsou označovány jako "základní", protože nemohou být produkovány v těle a musí být dodávány prostřednictvím stravy. Strava s vyváženým počtem aminokyselin může podporovat vyšší nárůst svalové hmoty a zlepšit zotavení po cvičení.

Klíčové výhody EAA

  • Nutné pro stavbu nových tkání
  • Nutné pro fyzické zotavení po intenzivním cvičení
  • Pomáhá k růstu svalové hmoty
  • 5000mg Leucinu v porci

Použití a dávkování EAA

Doporučujeme konzumovat 3-5 tablet 1-3 krát denně pro dosažení optimálních výsledků

Složení

Amount per 3 tablet serving:
L Leucine: 1000mg
L Valine: 444mg
L Lysine: 444mg
L Phenylalanine: 378mg
L Threonine: 312mg
L Isoleucine: 177mg
L Histidine: 144mg
L Methionine: 99mg
Vitamin B6: 600mcg

EAA Blend (L Leucin, L Isoleucin, Valin, L lysin, L fenylalanin, threonin L, L histidin, L methionin), Di vápenatý, celulóza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, vitamin B6 HCL.

Bez umělých barviv a konzervačních látek, kvasnice, lepek, škrob a laktózu. Bez přídavku soli (chlorid sodný) nebo cukru.

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

8 dalších produktů ve stejné kategorii: