Akce!

MyProtein Esenciální Aminokyseliny 250g

MyProtein

Esenciální aminokyseliny (Essential Amino Acid) obsahují více než 33% Leucinu. Podporují růst svalů, regeneraci a brání rozpadu svalové tkáně.

Více informací

299,40 Kč

-40%

499,00 Kč

Více informací

MyProtein Esenciální Aminokyseliny - Více než 33% Leucinu

Aminokyseliny jsou složité chemické látky, které jsou stavebními kameny bílkovin, což jsou nezbytné látky pro tvorbu nových tkání a renovaci stávajících buněk. Esenciální aminokyseliny nemohou být syntetizovány nebo vytvořené v těle, a musí pocházet z potravy, jinak se do těla nedostanou. Zatímco normální strava je dostatečná a dodává většině lidí všechny aminokyseliny, které vyžadují. Tvrdě trénující jedinec má zvýšené potřeby to znamená, že vyžaduje dostatečné množství různých esenciálních aminokyselin které jsou spotřebovány během těžkých tréninků a po nich. Esenciální aminokyseliny (EAA) jsou nezbytné k vytvoření nové tkáně a pomáhají s buněčnými renovacemi, které se dějí pokaždé, když se svaly zotavují. Dodáváním správného množství EAA v dietě napomůže sportovcům zlepšit si vzhled jejich postavy, a také se rychleji zotavit po výkonu. Hlavní esenciální aminokyseliny, které tělo potřebuje jsou: L-Leucin, L-Isoleucin, L-valin, L-lysin, L-fenylalanin, threonin-L, L-histidin, L-methionin, L-tryptofan. Tyto všechny lze nalézt v malém množství v běžných potravinách. Dobrým doplněk bude obsahovat esenciální aminokyseliny ve správném poměru. To povede ke zlepšení jejich využívání v těle, a poskytne maximální nutriční výhody. Zvýšení příjmu esenciálních aminokyselin umožní sportovcům trénovat vyšší intenzitou po delší dobu a to díky zlepšenému zotavení, které nabízí více vyvážená  strava.

Klíčové výhody Esenciálních aminokyselin

  • nutnost pro stavbu tkání v těle
  • zotavení po intenzivním cvičení

Použití a dávkování aminokyselin

Jako doplněk stravy doporučujeme konzumovat 15g rozdělené na dvě porce 7,5 gramů. Konzumovat jednu porci 30 minut před tréninkem a druhou porci bezprostředně po tréninku. Nejlepší variantou je rozpustit prášek ve vodě nebo ovocné šťávě.

Plastová odměrka není součástí balení.

Složení Esenciálních aminokyselin

L-Leucin, L-Isoleucin, L-valin, L-lysin, L-fenylalanin, L-threonin, L-histidin, L-methionin, L-tryptofan.

Nutriční informace

Na 15 g:
L Leucin 5000mg
L Isoleucin 890mg
L valin 2200mg
L Lysin 2200mg
L fenylalanin 1800mg
L threonin 1500mg
L Histidin 710mg
L Methionin 500mg
L tryptofan 200mg

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

11 dalších produktů ve stejné kategorii: