MyProtein MYSYRUP EXP 12/2018

MyProtein

MYSYRUP bez žádných kalorií a cukrů. Ochuťte si jídlo syrupem s nepřekonatelnými příchutěmi.

More details

113,40 Kč

-40%

189,00 Kč

More info

Nejlepší obchodník roku firmy MyProtein za rok 2015 | FitnessMuscle.eu

MyProtein MYSYRUP 400ml

MYSYRUPs jsou přirodně ochucené sirupy s nulovými hodnotami cukru a tuku, jsou tedy ideální polevou na mnoha Vašich fitness potravin jako jsou kaše, palačinky, jogurty nebo dokonce si jimi můžete dochucovat svůj proteinový koktejl.

K dispozici Vám dáváme pět fantastických příchutí, které zahrnují: Borůvku, Karamel, Čokoládu, Javorový sirup a Maliny. MySyrup přidají další rozměr vašim jídlům, jsou fantastickou zdravou alternativou ke standardní plno-kalorickým sirupům.

Tyto sirupy jsou bez tuku a bez cukru což je ideální jako způsob přidání sladkost k vašim potravin, aniž by na úkor jakýchkoli kalorií.

MySyrup je zabalen ve velmi praktické láhvi, ze které jednoduše vymáčknete polevu a nezaneřádíte si celou kuchyň.

Klíčové výhody MySyrup

  • Delikátní a bez výčitek svědomí
  • BEZ cukru, BEZ kalorií, BEZ tuků
  • Ideální na dochucení vašeho oblíbeného dezertu, palačinky nebo kaše

Složení MyProtein MySyrup

Borůvková Příchuť: Voda, zahušťovadla (karboxymethylcelulóza, Xanthan Gum), Colour (Anthokyany), kyselina (kyselina citronová), přírodní aroma, sladidlo (Sukralosa), Konzervační (sorbát draselný, benzoát sodný).

Karamelová Příchuť: Voda, zahušťovadla (karboxymethylcelulóza, Xanthan Gum), přírodní aroma, sůl, kyselina (kyselina mléčná), Colour (Síran amonný karamel), sladidlo (Sukralosa), Konzervační (sorbát draselný, benzoát sodný).

Čokoládová Flavour: voda, zahušťovadla (karboxymethylcelulóza, Xanthan Gum), přírodní aroma (obsahuje kofein), Colour (Asulphate Amoniak Caramel), kakaový prášek, sůl, kyselina (kyselina mléčná), sladidlo (Sukralosa), konzervanty (sorbát draselný, benzoát sodný ).

Javorový sirup: Voda, zahušťovadla (karboxymethylcelulóza, Xanthan Gum), přírodní aroma, sůl, Colour (Síran amonný karamel), kyselina (kyselina mléčná), sladidlo (Sukralosa), Konzervační (sorbát draselný, benzoát sodný).

Malinová Příchuť: Voda, zahušťovadla (karboxymethylcelulóza, Xanthan Gum), Colour (Anthokyany), kyselina (kyselina citronová), přírodní aroma, sladidlo (Sukralosa), Konzervační (sorbát draselný, benzoát sodný).

Nutriční Informace MyProtein MySyrups

Na 100 g  // a na dávku (5 g)
Energie 22 kJ / 5 kcal // 1,1 kJ / 0,3 kcal
Fat 0 g // 0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0 g // 0 g
Sacharidů 0,2 g //  0 g
Z toho cukry 0,2 g //  0 g
Vláknina 1,1 g //  0,1 g
Protein 0 g //  0 g
Sůl 0,27 g //  0,01 g

Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Customers who bought this product also bought:

1 other products in the same category: